Zidane “i dhunshëm”! Ish-ylli i filmave porno zgjedh të preferuarin e saj

Zidane “i dhunshëm”! Ish-ylli i filmave porno zgjedh të preferuarin e saj
Mia Khalifa prej kohësh u kthye në një specialiste sportive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke tërhequr jo pak vëmendjen e tifozëve meshkuj.

Karrierën ajo e nisi si aktore e filaneve pornorgrafikë, madje u bë e famshme.

Gjithashtu 25 vjeçarja është e njohur si tifoze e skuadrës angleze të Ëest Ham.

Ajo tha se preferon ish-yllin e Lazios, Felipe Anderson, por Khalifa foli edhe për lojtarët e saj të preferuar të gjitha kohërave:

"Është Beckham. Unë jam një grua dhe më pëlqen bukuria e tij dhe pastaj zgjedh Zidane, sepse dua dhunën. Titulli me Materazzin në Kupën e Botës 2006 ishte gjëja më emocionuese që kam parë ndonjëherë në futboll”  - tha Khalifa.