Zbulohet “motra binjake” e Xhensilës

Zbulohet “motra binjake” e Xhensilës
Xhensila Myrtezaj paska një “motër binjake” e nuk e paskemi ditur. Ajo qenka edhe një aktore e njohur botërisht madje. Nëse do t’i kishim parë pranë e pranë, me siguri do t’i ngatërronim bashkë. Shikoni ngjashmërinë e jashtëzakonshme mes këngëtares sonë të dashur dhe aktores së njohur të serialit më të ndjekur në botë, “The blacklist”, Megan Boone. Vazjat janë thuajse identike.

Xhensila Myrtezaj

Megan Boone