“Yjet” e së ardhmes: Emanuel Ndoj, në pritje të shkëlqimit

“Yjet” e së ardhmes: Emanuel Ndoj, në pritje të shkëlqimit
Emanuel Ndoj shihet si e ardhmja e futbollit e Seria A, si një lojtar premtues për t’u bashkuar me ekipet elitare.

“Gazzetta dello Sport” i ka kushtuar një artikull futbollistëve më të dalluar në Seria B dhe që janë në moshë të re.

Ata shihen si e ardhmja e kampionatit italian ku një ndër këto futbollistë që shihen me një të ardhur të sigurt është mesfushori i Kombëtares, Emanuele Ndoj.

Kjo falë paraqitjes së shkëlqyer që apo po bën me fanellën e Breshias.

Prej kohësh mesfushori që ka fituar edhe besimin e Panucci, megjithëse është 22 vjeç, evidentohet si një lojtar i së ardhmes në Itali.