Vasili, Ramës: “Kryeministër përdhunues dhe matuf që leh matufllëqe”

Vasili, Ramës: “Kryeministër përdhunues dhe matuf që leh matufllëqe”
Pas publikimit të videos nga kryeministri Edi Rama ku flasin prindërit e vajzës minorene, e cila u përdhunua nga një grup djemsh në Kavajë, ka ardhur edhe reagimi i Kryetarit të Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.

Në një status në rrjetin social Vasili shkruan: “Kryeminister perdhunues dhe matuf qe leh matuflleqe!! Ky ha vetem kalbesira,rri me kalbesira dhe nxjerr kalbesira nga goja!!” /l.k./

Foto Google