Vasili: Edi Rama nuk mund të qeverisë më kurrë zgjedhjet në Shqipëri

Vasili: Edi Rama nuk mund të qeverisë më kurrë zgjedhjet në Shqipëri
“Edi Rama nuk mund të qeverisë më kurrë zgjedhjet në Shqipëri”, kështu u shpreh kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili i ftuar në Report Tv.

“Dhe kjo është bindja e opinionit shqiptar pasi ka dëgjuar qartësisht nga SHBA, që provoi ashiqare sesi vota është shitur dhe blerë nga kriminelët në tavolinë. është kryetari i Bashkisë së Durrës, deputetë dhe ministra pjesë e mekanizmit kriminal. Kurrë Edi Rama nuk mund të qeverisë më zgjedhje, me një kryehajdut zgjedhjesh”. /l.k./

Foto Google