Si ja del për të bërë jetë luksi? Franceska Jaçe suprizon me përgjigjen: Punoj shumë, ëndërroj dhe ha një herë në ditë...

Si ja del për të bërë jetë luksi? Franceska Jaçe suprizon me përgjigjen: Punoj shumë, ëndërroj dhe ha një herë në ditë...
Modelja Franceska Jaçe ka surprizuar fansat në Instagram me “leksionin” për t’u bërë e pasur.

Ajo i është përgjigjur pyetjes së fansave për jetën e saj luksoze.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?” ishte pyetja

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë”, shkruan modelja shqiptare.

Sa e thjeshtë paska qenë! /a.a/ Albanian Free Press Online/

Foto: Google