Një infermiere, gati të "shërojë" Juven pas humbjes me Ateltico!

Një infermiere, gati të "shërojë" Juven pas humbjes me Ateltico!
Juventus konsiderohet “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e vlefshme për Champions league.

Por a do të shoqërohet dhe a do ta përmbysë rezultatin në Torino?

Një “infermiere”, gati për të kuruar bardhezinjtë.

Bëhet fjalë për modelen e njohur të Play Boy-t, Sparkling Giorgina

Ajo ka realizuar një set vërtetë “të nxehtë” fotografik, e veshur si një infermiere, teksa në mediat rozë njihet si një tifoze e “zjarrtë” e Juventus, madje shpesh shihet në stadium për të mbështetur të besuarit e Allegrit.