Inter/Icardi në betejë me të gjithë, përveç bashkëshortes

Inter/Icardi në betejë me të gjithë, përveç bashkëshortes
Gruaja e Mauro Icardi foli për marrëdhënien e tij të trazuar me klubin. Lojtari që kushton 120 milionë euro është në një marrëdhënie të vështirë me Inter, tifozët, drejtuesit e klubit dhe shokët e skuadrës.

Ai ka shënuar mbi 20 gola në tre nga katër sezonet e fundit, dhe fakti se është lojtari më i rëndësishëm i Inter, ka vënë në qendër të vëmendjes për keq. Bashkëshortja e tij, Wanda, tha se vetëm ajo po i qëndron pranë në këto momente të vështira.