I kishte blerë edhe unazën 8-mijë dollarë, aktori i Portokallisë “shpërthen” keq ndaj të dashurës

I kishte blerë edhe unazën 8-mijë dollarë, aktori i Portokallisë “shpërthen” keq ndaj të dashurës
Aktori i humorit, Rezart Veleshnja bëri bujë në rrjetet sociale, pasi pretendoi se “e dashura e tij Lorena Murati kishte katër lidhje paralele”.

Përmes disa postimeve në “Instastory”, siç edhe kuptphet, pas divorcit mes tyre, Rezarti shkruan gjithashtu se, e di kush është ai “hallexhiu” që i shkon nga pas. Më pas ai ka zbuluar  se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer me ofendime ndaj ish të dashurës, të cilën e quan plehrë, k*rvë etj, etj, dhe pas lajmit, Rezarti ka marrë mbështetje nga miqtë e vet, të cilët ai i falënderon.