Hysaj- Koulibaly, “armiqtë-miq” në stërvitje

Hysaj- Koulibaly, “armiqtë-miq” në stërvitje
Elseid Hysaj ka ndarë një foto me shokun e tij të skuadrës, Koulibaly, me mbishkrimin “armiqtë miq”.

Për shkak të kontratës që e mban lidhur me Napolin, pavarësisht të ardhmes, Hysaj e ka të sigurt vendin në mbrojtjen kuqezi dhe kjo e bën atë të ndihet mirë.

Hysaj shihet si kapiten i ardhshëm i Kombëtares shqiptare, kjo për faktin e Mërgim Mavraj, pavarësisht kalimit te Ingolstad, nuk e ka të sigurt një vend titullari në ndeshjet e ardhshme.