Gili nuk i ndjen vitet që ikin

Gili nuk i ndjen vitet që ikin
Në fillimin e viteve ’90 ajo ishte një nga këngëtaret më të suksesshme që shkëlqeu edhe nga skenat e festivaleve. Bionde e me forma, Gili gjithmonë zgjidhte veshje që binin shumë në sy. Po sot pas kaq shumë vitesh?

Gili është mjaft aktive në rrjete sociale ajo bën fotografi nga jeta e saj profesionale dhe private. Ajo se fundmi ka nisur xhirimet për videoklipin me të ri ‘Susta’.  E veshur me fustan të kuq e të gjatë, Gili do të shfaqet një zonjë e vërtetë në klipin e ri por foto tregon edhe se Gili nuk i ka ndjerë aspak vitet që kanë ikur.