Elhaida Dani, takimi që vjen pas shumë kohësh me Jozefina Topallin (ja se çfarë i thotë)

Elhaida Dani, takimi që vjen pas shumë kohësh me Jozefina Topallin (ja se çfarë i thotë)
“U gëzova shumë që të takova pas shume kohësh.”

Kështu u shpreh këngëtarja shkodrane Rlhaida Dani, teksa takoi këtë javë patrioten e saj, ish-krye-parlamentaren, Jozefina Topalli.

Elhaida Dani i është drejtuar më tej

Ish-përfaqësuesja e lartë e PD-së, e cila pavarësisht shkëputjes nga jeta politike pasi nuk figuron më në politikë, pas përplasjeve me kreun aktual të PD-së Lulzim Basha, mori nga këngëtarja e njohur Elhaida Dani edhe një mbështetje të fuqishme, përmes një mesazhi: “Je një shembull për t’u ndjekur!”

Elhaidën dhe Jozefinën i bashkoi një emision i Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës, teksa ishin të dyja të ftuara speciale të javës që u mbyll .