Edi Rama pranon se u identifikua familja e vajzës se dhunuar në Kavajë, por sulmon edhe opozitë e median

Edi Rama pranon se u identifikua familja e vajzës se dhunuar në Kavajë, por sulmon edhe opozitë e median
Kryeministri Edi Rama ka pranuar se është identifikuar familja e vajzës së mitur nga Kavaja, pra janë bërë publikë prindërit e saj, por nga ana tjetër sulmon ashpër opozitën dhe median.

Me anë të një reagimi në rrjetin sociale, Rama shkruan: “Po tani çfarë keni që lehni apo ju'a kemi fajin ne pse njerëzit besojnë tek ne e jo tek ju, hiena të politikës e të medias? Po mos të ishin vrasësit, përdhunuesit, grabitësit,krimet e fatkeqësitë, ju s'do ekzistonit,se s'keni hiç tjetër për t'u dhënë njerëzve veç helmit e vrerit????” /l.k./

Foto Google