E qëlluan me armë zjarri, humbet jetën në spital 21 - vjeçari

E qëlluan me armë zjarri, humbet jetën në spital 21 - vjeçari
Petrit Biba nga Puka, i cili u qëllua me armë zjarri, humbi jetën në spital.

Ai u dërgua atje në gjendje të rëndë dhe nuk ka mundur ta fitojë betejën për jetën me gjithë përpjekjet e mjekëve.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Vrithë. Akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes. /l.k./

Foto Google