Buqetë për Shën-Valentin, Granit Xhaka si "kompensim" merr në shqip një mesazh të shkurtër dashurie

Buqetë për Shën-Valentin, Granit Xhaka si "kompensim" merr në shqip një mesazh të shkurtër dashurie
Sot është Shën-Valentini, dita e të dashuruarve.

Bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare, Leonita Lekaj, ka bërë publik foton me dhuratën që ka marrë nga bashkëshorti i saj, Granit Xhaka.

I vëllai i mesfushorit të Kombëtares shqiptare, i cili përfaqëson Zvicrën dhe është një ndër lojtarët kryesorë të formacionit të Arsenal në Premier League, pas dhuratës mori edhe një mesazh të shkurtër në shqip nga bashkëshortja e tij. “Te dua!”.