Bora nuk heq dorë nga minifundi

Bora nuk heq dorë nga minifundi
Edhe këto kohë, pavarësisht të ftohtit, prezantuesja bukuroshe Bora Zemani nuk ka hequr dorë nga minifundi, që duket se ajo e ka shumë për zemër.

Kjo ndoshta sepse këmbët e gjata e të skalitura janë një nga pikat e saja më të forta, në pamje.

Fustani është në ngjyrë gri akull dhe qëndrimi shumë elegant.