Aurela nuk e do dimrin

Aurela nuk e do dimrin
Aurela Hoxha duket qartësisht se nuk e do aspak dimrin,

Çdo vit, sapo ulen temperaturat, bukuroshja fluturon në vende të largëta e mundësisht aty të jetë sa më nxehtë.

Këtë herë na përshëndet nga një pishinë në një not nate dhe Aurela duket aq seksi e kredhur në ujin e pishinës në resorin luksoz.