Zbulohen emrat e viktimave nga aksidenti në Durrës, vjehrrë e nuse

Zbulohen emrat e viktimave nga aksidenti në Durrës, vjehrrë e nuse
Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në Durrës ku dy gra këmbësore janë përplasur për vdekje nga një makinë.

Sipas oranews, viktimat janë identifikuar si Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj 38 vjeçe, vjehrrë dhe nuse. Mësohet se dy gratë u përplasën sapo zbritën nga autobusi i linjës Durrës-Plepa.

Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij BMW me targa AA 835 BD ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy këmbësore”.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: