Vasili: Shkollëpakti trugremisur po ndaka të diturit nga të paditurit

Vasili: Shkollëpakti trugremisur po ndaka të diturit nga të paditurit
Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar daljen e kryeministrit sot tek “Zonë e Lirë” dhe komentet e tij mbi zgjuarsinë.

Në një postim në rrjetin social, Vasili shkruan: “Sot dita e sevapit për budallenjtë. Hajde gallate hajde, shkollepakti trugremisur po ndaka të diturit nga të paditurit!!!” /l.k./

Shpërndajeni me miqtë tuaj: