Rroca e Shkurtaj i bashkohen ekipit të Kukësit

Rroca e Shkurtaj i bashkohen ekipit të Kukësit
Sulmuesi Vasil Shkurtaj dhe mesfushori Eduart Rroca i janë bashkuar zyrtarisht ekipit të Kukësit. Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të klubit.

Ish-lojtarët e Luftëtarit kanë arritur marrëveshjen me klubin verilindor, dhe do t'i bashkohen skuadrës për të zhvilluar fazën përgatitore në Antalia të Turqisë. /l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: