ROMANCA/ Taulant Xhaka e nis vitin 2019 me gëzim: 1-vjetori i fejesës 

ROMANCA/ Taulant Xhaka e nis vitin 2019 me gëzim: 1-vjetori i fejesës 
Taulant Xhaka, mesfushori i Kombëtares shqiptare, i cili aktivizohet me Basel në Zvicër, e ka nisur vitin 2019 me një moment romantik.

Ndonëse ai ka dalë dhe ka nisur përgatitjet me ekipin e tij, për pjesën e dytë të këtij sezoni, Xhaka ka preferuar të ndajë në rrjetet sociale me fansat momentin e fejesës së një viti më parë, me Arbnorën.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: