Qeveria mblidhet në Elbasan, Rama pritet me protesta

Qeveria mblidhet në Elbasan, Rama pritet me protesta

Teksa zhvillon sot takimin e tij qeveritar, kryeministri Edi Rama është pritur me protestë në një nga lokalet në Labinot të Elbasanit.

Të rinj të Partisë Demokratike, të mbështetur edhe nga deputeti Luçiano Boçi zhvilluan protestë kundër tij në hyrje të ndërtesës ku po qëndron kryeministri dhe ministrat e tij në takimin informal.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: