Presidenti i përgjigjet Kryeministrit: Dy vendime janë të padiskutueshme për mua

Presidenti i përgjigjet Kryeministrit: Dy vendime janë të padiskutueshme për mua
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është përgjigjur akuzave të Kryeministrit Edi Rama.

Me një mesazh në rrjetin social Meta bën të ditur se dy vendime janë të padiskutueshme për të si President i Republikës.

“Pavarësia, integriteti territorial i Kosovës dhe vendimi i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë janë të padiskutueshme për Republikën e Shqipërisë deri në sekondën e fundit si President i vendit tim”, shkruan Presidenti në rrjetin social. /l.k./

Shpërndajeni me miqtë tuaj: