Pesha e dëborës shemb strehën e karburantit, humbet jetën një person

Pesha e dëborës shemb strehën e karburantit, humbet jetën një person
Një person ka humbur jetën pasi për shkak të shkak të rëndesës nga dëbora është shembur streha e një karburanti në Shkodër.

Pas shembjes së strehës së karburantit personi nuk ka mundur të largohet duke u bllokuar dhe për pasojë humbur edhe jetën.

Karburanti ndodhet në hyrje të qytetit. /l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: