PD, Strazimiri: Skandali në Pashaliman, standartet e sigurisë nën "0", në vendin anëtar të NATO-s

PD, Strazimiri: Skandali në Pashaliman, standartet e sigurisë nën "0", në vendin anëtar të NATO-s
Deputeti demokrat Gent Strazimiri ka reaguar lidhur me vjedhjen e armëve në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë si dhe me lëshimin brenda 24 orëve të certifikatës së sigurisë për Gent Cakajn.

Sipas demokratit standardet e sigurisë në vendin anëtarë të NATO-s janë zero.

Skandal me certifikatën e INFORMACIONIT TË SIGURISË SË LARTË, e cila lëshohet me më pak kontroll se një çertifikatë familjare...

Skandal me SIGURINË e Depove të Armatimit të bazës më të rëndësishme detare që zbrazet gjatë natës...

Kjo vetëm 24 orët e fundit!!!

STANDARDET e SIGURISË në nivelin nën "0" në vendin anëtar të NATO-s që qeveriset nga një narko-qeveri e korruptuar!

P.S. të gjitha shërbimet dhe resurset e SIGURISË funksionojnë 24/24 vetëm aty ku cënohet mbijetesa politike e narko-Kryeminstrit: tek studentët në protestë, tek naftëtarët në protestë, tek minatorët në protestë... tek populli në protestë!”, shkruan Strazimiri.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: