JUVENTUS/ Cristiano Ronaldo feston, për “pushime” me familjen në palestër 

JUVENTUS/ Cristiano Ronaldo feston, për “pushime” me familjen në palestër 
Cristiano Ronaldo nuk i ndahet palestrës.

Madje edhe në ditët e pushimeve ai së bashku me pjesëtarë të tjerë të familjes, djalin Cristiano Jr dhe të dashurën Georgina Rodriguez, ka kaluar pjesën më të madhe të kohës në palestër.

Ylli i Juventus dhe i Kombëtares portugeze shfaqej në humor të mirë, teksa shpërndau edhe një video me disa ushtrime të gjimnastikës që ai ushtron edhe kur klubi bën pushim.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: