Ishte duke shkuar në punë, gjendet i pajetë në rrugë 65-vjeçari nga Korça

Ishte duke shkuar në punë, gjendet i pajetë në rrugë 65-vjeçari nga Korça
Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë nga kalimtarët.

Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë.

Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: