Eliona dashuron kuajt

Eliona dashuron kuajt
Aktorja Eliona Pitarka paska edhe një pasion tjetër të madhe, përveç aktrimit dhe skenës.

Ajo i dashuron kuajt dhe, siç shprehet edhe vetë, kali është kafsha e saj e preferuar.

Eliona ka kalëruar në dëborë, në një vend malor, ku shfaqet në foto në rrjetet sociale, e veshur siç moti e kërkon.

Ajo duket e lumtur si një fëmijë, teksa shijon shëtitjet në natyrë.