Ana Likaj festa në shtëpi

Ana Likaj festa në shtëpi
Me një pulovër të kuqe, të ngrohtë por edhe me sensualitet, aktorja Ana Likaj ka pozuar pranë pemës së festave.

Ajo duket shumë lozonjare, teksa shijon dritat e pemës së zbukuruar.

Këtë herë aktorja ka preferuar të urojë përmes një fotoje të thjeshtë e elegante, siç në fakt janë festat e fundvitit.

Por rrëzë pemës duken edhe shumë shporta me dhurata që ajo ka marrë nga miqtë dhe familjarët e saj.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: