Alketa, në një pishinë termale pranë dëborës zbulon “sekretin” e zemrës së një gruaje

Alketa, në një pishinë termale pranë dëborës zbulon “sekretin” e zemrës së një gruaje
Alketa Vejsiu, moderatorja dhe prezantuesja e njohur e disa spektakleve televizive në ekranet tona, ka përfituar nga festat dhe ditët e ndërrimit të viteve, për të kaluar një periudhë pushimesh në Alpet e Italisë.

Ajo ka zgjedhur vendet më piktoreske dhe më tërheqëse për turistët në kohë dimri, duke ndarë me ndjekësit e saj, në rrjetet sociale, foto interesante sikurse shihet në disa pishina termale ku pranë ka edhe dëborë, por edhe në kohë muzgu. “Zemra e një gruaje është bërë prej muzgut të lëngshëm,” ka shkruar ajo.

Alketa ka ndarë foto edhe pranë banesës që ka zgjedhur të kalojë pushimet, sikurse brenda saj, teksa ajo shihet duke u ngrohur pranë një oxhaku.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: