Vështrimi i Shkëlzenit

Vështrimi i Shkëlzenit
Një vështrim sa mijëra fjalë. Është kjo mënyra e shikimit që Shkëlqen Berisha , djali i ish kryeministrit Sali Berisha, i ka hedhur partneres së tij, bukuroshes Armina Mevlani. Çifti i njohur kanë kaluar një darkë romantike për festa ku Armina duket mjaft elegante me fustan të zi, në kontrast me buzëkuqin e theksuar, të cilin e parapëlqen shumë por dhe që e bën të duket mjaft sensuale.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: