Veshja intriguese e FiFi-t

Veshja intriguese e FiFi-t
Këngëtarja kosovare Fifi këtë vit është nga emrat që e kemi dëgjuar më së shumti në festivalin “Kënga Magjike” ku janë pjesëmarrëse shumë krijime të sajat. Pas këtij suksesi sigurisht që fshihet një punë e madhe por ajo nuk lë pas dore as veten dhe formën e saj. Preferon ngjyrën e zezë për të holluar linjat por kjo veshje ishte mjaft interesante. Një miksim mes klasikes dhe modernes, FiFi ka zgjedhur një fustan në stilin që e karakterizon, komoditet dhe elegancë bashkë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: