Vajzat “bisha”

Vajzat “bisha”
Në përpikmëri me modën e vitit, Greta Koçi, Big Mama dhe Agnes Vuthaj, kanë zgjedhur këtë dimër plot detaje “animalier”.

Greta zgjedh një xhaketë zebrat mbi një veshje nude ngjitur pas trupit, Big Mama preferon një kombinim xhaketë e fund në lëkurë “animalier” me nën një golf të zi.

Ndërsa bukuroshja Agnes Vuthaj zgjedh një peliçe të gjatë, në formë jeleku, me nuanca gri, teksa shëtit në Milano.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: