Sinan Hoxha, bum klikimesh në youtube me këngën më të re “Mama mia”

Sinan Hoxha, bum klikimesh në youtube me këngën më të re “Mama mia”
Këngëtari i njohur Sinan Hoxha shpërthen me këngën e tij me të re “Mama mia” e cila nuk i ka bërë ende 24 orë në youtube dhe ka marrë plot 128 788 klikime duke treguar se publiku mezi e ka pritur këngën e tij më të re.

Kënga me ritëm dhe mjaft e këndshme duket se do të bëhet në kohë rekord një hit.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: