Olta Gixhari: Jam beqare, sepse një “çun babi” nuk dua ta shkel me këmbë

Olta Gixhari: Jam beqare, sepse një “çun babi” nuk dua ta shkel me këmbë
Olta Gixhari  për momentin është beqare.

Aktorja tha se do të jetë e tillë derisa të gjejë një mashkull me të cilin do të kuptohet.

Por cili është mashkulli ideal i saj?

Unë kam patur një histori jo me një djalë që punonte kamarier por që vinte nga një familje shumë e thjeshtë. Ia dilnim të dy ne domethënë. Me një njeri që nuk ka ambicje nuk rri dot, sepse ti lë xhepat bosh, apo me një njeri që i ka dhënë babi një makinë të bukur dhe rri kot. Nëse unë kam një mashkull të tillë i bie që ta shkel me këmbë", tha ajo në emisionin "Thumb".

Shpërndajeni me miqtë tuaj: