Moti sot, i kthjellët dhe me vranësira të lehta

Moti sot, i kthjellët dhe me vranësira të lehta

Moti sot, i kthjellët dhe me vranësira të lehta e kalimtare në pjesën më të madhe të territorit.

Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten 2-3 °C duke luhatur vlerat ditore nga -1 °C mëngjesi deri në 21°C në mesdita.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: