Kreu i PD-së, Lulzim Basha uron shqiptarët për Vitin e Ri: Ditë më të mira për familjen tonë të madhe kemi përpara

Kreu i PD-së, Lulzim Basha uron shqiptarët për Vitin e Ri: Ditë më të mira për familjen tonë të madhe kemi përpara
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka uruar shqiptarët për festat e fund vitit.

“Të dashur bashkëqytetarë, ju uroj nga zemra Gëzuar Vitin e Ri 2019!

Le të nisim bashkë këtë vit të ri plot me shpresë dhe optimizëm se ditë më të mira për familjen tonë të madhe kemi përpara!

Zoti ju bekoftë ju dhe familjet tuaja!”, shkruan Basha në rrjetin social. /l.k./

Shpërndajeni me miqtë tuaj: