Kiara, Ilda dhe Einxhel “djegin” festat

Kiara, Ilda dhe Einxhel “djegin” festat
Ato janë tre bukuroshe që kanë vendosur që këtë fundvit të shfaqen më seksi se kurrë më parë. E për këtë kanë zgjedhur të zbulojnë hiret e tyre, veshur në të kuqe. Ilda Bejleri pozon pranë pemës duke importuar dukshëm fundshpinën, veshur me një tubino të kuq flakë, ndërsa Einxhiel Shkira ulur në dysheme, zbulon pak nga dekolteja e saj e veshur me të brendshme në dantellë të kuqe. Kiara Tito shkëlqen mes dritave të festave, edhe ajo e veshur me mjaft elegancë në të kuqe.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: