Kejsi Tola, dashuria e Ardit Gjebresë nuk mjafton!

Kejsi Tola, dashuria e Ardit Gjebresë nuk mjafton!
Ishte zhdukur për shumë kohë nga skena.

Kejsi Tola u rikthye pas shumë kohësh në skenë dhe këndoi tek “Kënga Magjike”, ku edhe mori një çmim, pikërisht  Çmimin e  Produksionit, më këngën “Më ke mua”.

Por pavarësisht rikthimit ajo nuk u ngjit në treshen e parë, teksa fitues i Këngës Magjike u shpall Flori Mumajesi, ndonëse Kejsi gjatë votimit qëndroi shumë pranë tre vendeve të para.

Megjithatë kënga e saj u pëlqye shumë nga publiku, madje edhe nga Ardit Gjebrea i cili pranoi se “u dashurua”...kuptohet pas  këngës së saj.

Edhe pse ishte pëlqyer edhe nga moderatori i këtij festivali, Ardit Gjebrea, kjo nuk mjaftoi që Kejsi Tola të ngjitej të paktën në treshen e parë të këtij Festivali.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: