Ish-zëdhënësja e PD-së zbulon deputetin që ka flirtuar me të

Ish-zëdhënësja e PD-së zbulon deputetin që ka flirtuar me të
E pyetur se cili është politikani shqiptar që ka flirtuar me të? Ori Nebiaj tha emrin e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji.

Moderatorja simpatike e “Wake up” Ori Nebiaj, solli shumë pozitivitet dhe humor në “show” televiziv te “Shiko Kush Luan” nën moderimin e Luana Vjollcës, në Top Channel.

E si një vajzë luftarake, Ori luftoi deri në fund për t’i dhënë pikët e nevojshme skuadrës së saj.

Gjatë lojës “Ndaje ose pije” moderatorja dhe ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, u vu përballë një pyetje shumë të sikletshme. Sikurse ajo u tregua e sinqertë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: