Genci ka plane të reja

Genci ka plane të reja
Këngëtari i njohur kosovar, Genc Prelvukaj, duket se ka në duar një projekt të ri. Duke pozuar këndshëm, me një gotë verë në dorë, në një kolibe malore, Genci njofton fansat e tij se së shpejti do të shikojnë dritën të tjera këngë ose edhe videoklipe. Fansat urojnë këtë dhe presin me padurim.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: