Emina me të bijën në “xhungël”

Emina me të bijën në “xhungël”
Është periudhë festash dhe në New York ato janë një nga periudhat më të bukura të vitit. Modelja e njohur Emina Çunmulaj shëtit me vajzën e saj të vogël dhe nënë e bijë janë kombinuar edhe në veshje. Por vetë ajo shprehet se kjo kohë e bukur festash e gjen qytetin si një xhungël e vërtetë.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: