Çupat na rikthyen verën

Çupat na rikthyen verën
Moti është ftohur shumë e të gjithë kanë veshur xhupa të trashë e kapuça por vajzat e showbiz-it tonë janë ende me ëndrrat në bregdet. Alketa Vejsiu, përmes disa fotove përrallore, na çon me imagjinatën në verën më të nxehtë se kurrë. Këngëtarja Dafina Zeqiri duket shumë seksi teksa shijon pushimet në një vend ekzotik. Me kostum banje trup, tatuazhet në dukje e gjeste seksuale, Dafina duket si një sirenë deti. Me kujtimet në verën e saj në Budva dhe photoshooting, Alesia Noka ngjason me një aktore të huaj, teksa pas ka panoramën spektakël të detit.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: