Afrona, pushime përrallore me Bleron

Afrona, pushime përrallore me Bleron
“I dua edhe ca të hëna kështu, Blero”-shkruan kështu dashuria e këngëtarit Blero, përkrah kësaj fotoje ku duket se çift po pushon në një hotel në luks e paqe.

Herë të ndarë e herë bashkë, duket se së fundmi çifti është konsoliduar dhe lidhja e tyre është bërë më e fortë se kurrë.

Por mendojmë se këtu kanë gisht edhe pushimet e shumta magjike që Blero i ofron vajzës bukuroshe.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: