210 efektivë shqiptarë do t'i festojnë festat larg familjes

210 efektivë shqiptarë do t'i festojnë festat larg familjes
Olta Xhaçka, ministrja e Mbrojtjes nëpërmjet një postimi në facebook,  ka njoftuar se 210 efektivë shqiptarë këtë fundvit do t'i festojnë festat larg familjes.

Ajo ka thënë se do të jenë duke shërbyer dhe mbajtur lart flamurin kuqezi në misionet ndërkombëtare.

“Mirënjohje ushtarakëve shqiptarë që shërbejnë në misionet jashtë vendit”, ka shkruar Xhaçka në Facebook.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: