Tiranë/ Të panjohurit grabisin rojën e karburantit

Tiranë/ Të panjohurit grabisin rojën e karburantit
Një grabitje u regjistrua sot në Tiranë. Viktimë e grabitjes ka rënë roja i një karburanti.

Policia sqaron se, H. R., (roje pranë një karburanti)  u dhunua nga persona të panjohur , të cilët i kanë marrë forcërisht një shumë lekësh.

“Më datë 05. 11. 2018, shtetasi H. R., (roje pranë një karburanti) njofton se persona të panjohur i kanë marrë forcërisht një shumë lekësh. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njofton zyrtarisht policia.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: