Stine feston ditëlindjen e vajzës

Stine feston ditëlindjen e vajzës

Vajza bukuroshe e këngëtarit të njohur, Stine, feston ditëlindjen dhe mbush 2 vjeç, ndaj kjo është një ditë e veçantë për të.

Këngëtari shpesh ka publikuar foto të vajzës teksa i bën asaj dedikime të veçanta dhe një gjë e tillë nuk ka munguar as sot.

Stine ka publikuar fillimisht një video teksa ai filmon kur e bija zgjedh tortën e ditëlindjes. "Gëzuar ditëlindjen princesha ime", shkruan këngëtari.

“Estia feston, ne tërbohemi”, shkruan ai në një tjetër postim në rrjetet sociale.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: