Rita Ora feston ditëlindjen...e vogël shfaqet tipike shqiptare! Foto

Rita Ora feston ditëlindjen...e vogël shfaqet tipike shqiptare! Foto
Rita Ora festoi sot 28-vjetorin e lindjes, teksa ylli i muzikës pop me origjinë shqiptare  i ka bërë vetes dhuratën më të çmuar, albumin Pheonix që po arrin një sukses të madh.

Në këtë ditë të veçantë, Rita ka marrë urimet e prindërve të saj Nik dhe Vera Ora.

Ata e uruan vajzën e tyre në gjuhën shqipe. nga imazhet familja e tyre, edhe pse sot me famë, ngjason me familjet e shumta shqiptare pas '90, që u larguan drejt perëndimit për një jetë më të mirë.

“Happy Birthday Girl! Shume Urime. Love Babi,"-shkruan Nick në një postim në Instagram.

E ëma Vera shprehet: "Rita Pita, Happy HB zog, I love you so much! Enjoy Pheonix."

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: