Modelja Erjona Sulejmani i preferon "të mençur"

Modelja Erjona Sulejmani i preferon "të mençur"

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të ekranit dhe kjo edhe për faktin se ajo bëri bujë  me deklaratat e saj për ish bashkëshortin, Blerimin, kur tha se nuk e kënaqte në shtrat.

Modelja është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi i është përgjigjur pyetjes së ndjekësve se çfarë e tërheq më shumë te një mashkull.

"Sigurisht që duhet të më tërheqë fizikisht. Adhuroj këmbët plot me muskuj. Por kur të hapë gojën duhet të dijë të më mbajë dhe tërheqë. Koka është thelbësore", ka thënë Erjona.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: