Mister vdekja e një 62 - vjeçari në Durrës

Mister vdekja e një 62 - vjeçari në Durrës
Një person u gjet i pajetë në rrethana misterioze në shtëpinë e tij.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në Durrës, në lagjen numër 6 të qytetit një ditë më parë dhe se jetëhumburi u identifikua të ishte 62-vjeçari me inicialet Th. I.

Paraprakisht mendohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale, por megjithatë dosja i ka kaluar Prokurorisë së Durrësit për veprime të mëtejshme.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: